Заготівля металобрухту

Профільним напрямком діяльності компанії «ВТОРЧЕРМЕТ» є Заготівля металобрухту, який накопичується в організаціях, фермерських господарствах, у подвір’ях і гаражах фізичних осіб, індивідуальних підприємців з наступним опрацюванням і відправленням на металургійні підприємства.
Для різних видів металевого брухту складено ефективні ціни. На кольоровий та інший металобрухт вони, як правило, вищі, ніж на звичайний чорний метал. А загалом за реалізовану продукцію її здавальники отримують гарні кошти. До того ж виплата здійснюється одразу.
На брухт ідуть демонтовані і непридатні до подальшого використання металоконструкції, старі автомобілі всіх марок, трактори, сільськогосподарський інвентар, старі пральні машини і таке інше.
Можна отримати гарну ціну за здавання металобрухту при реконструкції виробничих цехів, заміні металевих прогонів і ферм мостових споруд.
Для здавання металобрухту компанії «ВТОРЧЕРМЕТ» необхідно зателефонувати і зробити замовлення. Спеціалізована техніка швидко і без затримок завантажить металеву сировину і привезе її на пункт активного доопрацювання.