Демонтаж старих металоконструкцій

Сьогодні пункти приймання металобрухту досить поширені, адже питання утилізації рано чи пізно постає перед кожною великою промисловою чи будівельною компанією, фірмою з великим автопарком, перед фермерськими і комунальними господарствами.
Компанія «ВТОРЧЕРМЕТ» допоможе вам вирішити проблему демонтажу старих металоконструкцій, утилізації брухту металевих виробів.

Яку функцію виконують пункти приймання металобрухту.

Утилізація брухту чорних металів дозволяє вирішити дві першочергові проблеми:

  • економічну;
  •  екологічну.

Необхідність зберігання чи самостійної переробки автомотлоху, що вийшов з ладу, решток від демонтажу будівель, каркасів, що вийшли з ладу, призводить до серйозних фінансових витрат, відчутних навіть для великих фірм.

Вирішити проблему можуть пункти приймання металобрухту. «ВТОРЧЕРМЕТ» пропонує економічно вигідне рішення всім власникам брухту чорного і кольорового металу, від приватних осіб до заводів.

Наші переваги

Компанія «ВТОРЧЕРМЕТ» є однією з найбільших фірм регіону, що спеціалізуються на збирання і переробці вторсировини. Наявність власного автопарку і досвідченого персоналу дозволяє нам взяти на себе всі витрати з демонтажу, сортування і вивезення вторсировини . Вам же лишається тільки отримати гроші!
Увага! Ціна на металобрухт визначається на підставі кількості, групи, форми брухту, його місцезнаходження, а також того, хто здійснює вивезення металобрухту, – ваш транспорт чи транспорт нашої компанії.