Чи не найголовнішим викликом 21-го століття є боротьба з глобальною екологічною кризою. Сотні років нераціонального природокористування призвели то того катастрофічного стану, у якому перебуває наше довкілля. Сьогодні кожен з нас вирішує сам: заплющити очі та вдавати, що проблеми не існує, або ж прийняти виклик і зробити хоча б невеликий внесок у збереження рідної землі.

Ми у компанії «ВТОРЧЕРМЕТ» не лишаємося байдужими до майбутнього планети. Ми не лише якісно обслуговуємо наших клієнтів, своєю роботою ми піклуємося про екологічну безпеку в Україні.

Наша мета – поширити ідею раціонального використання природних ресурсів, зробити вторинну переробку сировини зрозумілою та доступною для кожного. Відходи чорних і кольорових металів, що у природних умовах майже не розкладаються і завдають шкоди екосистемі, ми перетворюємо зі сміття на цінний матеріал для виробництва.

Пам’ятаючи, що ресурси нашої планети є обмеженими, ми обираємо не шлях безконтрольного видобутку нової сировини з земних надр, а раціональне використання вже наявних матеріалів. Адже нам вирішувати, що отримають наші діти у спадок: квітучі сади й родючі лани, чи спустошені кар’єри та безплідні терикони.